Наші перемоги

Увійшов у
шістку найкращих!

Вийграли гран-прі у конкурсі "Крок до зірок"

Вагомі здобутки ясла-садка № 37 Кожній дитині дошкільного віку потрібні прості та дуже важливі речі: любов батьків, лагідне відношення оточуючих дорослих, порозуміння однолітків та цікаве, безпечне, розвивальне середовище у якому росте дошкільник.
Все це отримують вихованці Херсонського ясла-садка № 37 компенсуючого типу Херсонської міської ради.
Педагоги ясла-садка проводять не лише обов’язкові заняття з дітьми, але й постійно приймають участь у різноманітних заходах як у ясла-садку так і за його межами. Ясла-садок плідно співпрацю є з громадськими організаціями «Спілка багатодітних сімей та сімей з дітьми «Спадщина»», та «Благодійний фонд Еліко Маркелії», які в свою чергу залучають вихованців ясла-садка до участі у різноманітних проектах та заходах.
Так упродовж 2016-2017 навчального року вихованці ясла-садка отримали багато відзнак: подяка головного територіального управління юстиції у Херсонській області за участь у конкурсі аплікацій «Україна – мій рідний край», диплом за ІІ місце у ІІ турі міської спартакіади серед дошкільників «Крок до Олімпу», та диплом Гран- прі за участь у міському конкурсі для дошкільників «Крок до зірок» у номінації Оригінальний жанр», подяка командира Херсонської зенітної ракетної бригади за плідну та натхненну творчу діяльність, наполегливу працю над впровадженням кращих культурних традицій українськогонароду. Педагогічний колектив отримав подяку від начальника управління освіти за участь у І міському велофлешмобі «За здоровий спосіб життя».

За результативну плідну працю у галузі освіти, вагомий особистий внесок у навчанні і вихованні дітей, сприяння та участь у проведеннізаходів для дітей та батьків, творчу і професійну майстерність та активну громадську позицію оголошена подяка міського голови Миколаєнко В.В. директоруХерсонського ясла-садка № 37 Аббасовій Тетяні Олександрівні. За впровадження інноваційних технологій, тісну співпрацю з батьками, високий рівень професійної майстерності грамотами начальника управління освіти Херсонськоїміської ради Ніконова Ю.М. було відзначено роботутаких педагогів: Степаненко О.О., Кірилейза Т.В., Дігтяр О.О., Кацав Т.В., Пушна І.В., Овчиннікова І.О., Бондаренко Н.М., Чурай О.О. 13 жовтня 2017р. Херсонський ясла-садок № 37 було відзначено у виданні «Херсонщина. Імена та здобутки», директору Ясла-садка Аббасовій Т.О було вручено від голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва вітальний лист, медаль «Патріот Херсонщини», посвідчення та книга, яка представлена широкому загалу не тільки в Україні, а ї за її межами. Лише п’ять закладів дошкільної освіти Херсонщини були відзначені такою почесною відзнакою, і колектив ясла-садка № 37 дуже пишається своїми вагомими здобутками упродовж 2016-2017 навчального року.