Інтернетресурси для батьків

Українські прислів'я та приказки /Прислів'я про матір

Каталог дитячих ресурсів.

Старі добрі казки.

- дитяча бібліотека, вірші, казки, розповіді.

- дитячий сайт про Вінні-Пуха и П’ятачка.

Дитяча розважальна газета "Чомучка". Конкурси. Зоосад.

Сайт казок и віршів написаних дітьми

Дитячий портал для малюків і їх батьків. Ви знайдете різну інформацію з виховання, освіти, лікування, іграм, дитячу літературу, пісни, гумор, корисні ссилки.

Дошкільний, ранній розвиток дитини. Гарна підбірка развиваючих занять, розділених по напрямкам: думаємо, читаємо, рахуємо, мовлення, оточуючий світ, рухаємося, ІЗО.

Поради логопеда

Сайт для робітників дошкільних закладів і усіх, хто займається вихованням дітей дошкільного віку.

Портал, зорієнтований на молодих батьків, перш за все на мам. На сторінках сайту зібрано багато пізнавальних статей, корисних порад и рекомендацій.

сайт для дошкільників і їх батьків

дитячі розвиваючі презентації

- презентації, ігри, консультації спеціалістів

-сайт для батьків та педагогів. Вірші, казки, розфарбовки, презентації та багато іншого.

Дитячі презентації, ігри, заняття, вірші, картинки

сайт для розумних діточок та батьків

все про розвиток мови дітей. Батькам, педагогам про мовленнєвий розвиток дітей до 10 років

все для дитячого садка. Сайт для батьків та педагогів