Реєстрація дітей до дошкільного закладу

Документи, які необхідно надати під час оформлення дитини до дошкільного навчального закладу:
  • заява батьків або осіб, які їх замінюють;
  • медична диспансерна картку (ф 026) з висновками спеціалістів про стан здоров'я дитини, та висновком, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад (у поліклініці за місцем проживання);
  • довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • висновок психолого-медико-педагогічної консультації (вул. Радянська, 4), на засідання якої батьки повинні надати Картку стану здоров'я і розвитку дитини про медичне обстеження дитини із висновком відповідного спеціаліста (ортопеда ), в якому вказано, що дитина має потребу у корекційній роботі у одному із зазначених закладів. Медичне обстеження проводиться за місцем проживання;
  • реєстраційна картка про встановлення статусу щодо можливості зарахування в даний ДНЗ, яка роздруковується з персонального комп’ютера.

Ми чекаємо на Вас та Ваших малят!!

Чекаємо на Вас!