76 років на варті повітряних кордонів

76 РОКІВ НА ВАРТІ ПОВІТРЯНИХ КОРДОНІВ ⇓

25.11.2017р. діти Херсонського ясла-садка № 37 компенсуючого типу Херсонської міської ради разом із шефом закладу Маркелієй Еліко Русланівною привітали військовослужбовців ВЧА 1836 з нагоди 76–ї річниці з Дня створення Херсонської зенітної ракетної бригади.

Дошкільнята розчулили військовослужбовців та запрошених гостей – ветеранів своїм виступом. Серед якого були вірші, пісні та чудові таночки: «Червона калина – святий оберіг», «Українські козачата», «Квітуча країна» та «Гарячий привіт з далекої сонячної Африки».

Наприкінці свята малюки віддячили захисникам за те що 76 років мужні військові стоять на варті повітряних кордонів та випустили в небо жовто-блакитні повітряні кульки як символ миру, добра та чистого неба над нами.

Приємною несподіванкою стала подяка творчому дитячому колективу ясла-садка № 37 від полковника Дмитрієва М.П. командира Херсонської зенітної ракетної бригади.

Пасхальні вітання на Великдень
для воїнів АТО

Пасхальні вітання на Великдень для воїнів АТО ⇓

Усвідомлення дошкільниками того, що великі справи починаються із маленьких вчинків, призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті.

16 квітня, коли католики і православні разом святкуватимуть Великдень, воїн української армії десь там, за сотні кілометрів від рідного дому, отримає великодні привітання, які зігріють йому серце доброю згадкою, побажанням щастя-здоров’я й Божої благодаті.

13.04.2017 року вихованці Херсонського ясла-садка №37 компенсуючого типу Херсонської міської ради долучилися до благодійної акції, яку організували шеф закладу Еліко Маркелія - голова Херсонсько - Грузинської діаспори «Ілорі» та депутат обласної ради Юрій Рожков.

Саме зараз ми повинні відкрити наші серця для тих, хто зараз там, на захисті нашої країни - України. Для тих, хто віддає свої молоді роки для нашого захисту. Залучення дітей до акції підтримки воїнів АТО розкриває в них людські моральні якості, а також виховує патріотизм. Найтеплішими подарунками були власноруч вироблені поробки, малюнки, веселі таночки та вірші у виконанні дошкільнят. Діти передали свою дитячу, добру енергію, котра допоможе захисникам у неспокійні тяжкі хвилини.

Ми молимося за Вас! Чекаємо із перемогою! Вертайтеся живими! Боже, бережи Україну!!!

Маленькі кухарі

«Маленкі кухарі ясла-садка № 37» ⇓

07.10.2016 діти Херсонського ясла-садка № 37 компенсуючого типу Херсонської міської ради взяли участь у перший день урочистого відкриття дитячого кулінарного шоу «Маленькі кухарі». Організаторами виступили Херсонсько-грузинське культурне об’єднання «Ілорі».

Вихованці ясла-садка № 37 в ході проекту розкрили свій творчій потенціал у сфері кулінарії. Діти мали змогу спілкуватись зі школярами та з досвідченими шеф-кухарями, виявляли лідерські здібності та вчились працювати в команді. Маленькі кухарі ясла-садка № 37 Разумова Кароліна, Ходіна Ганна, Шарапов Данило на розгляд журі представили салати «Морський бриз», «Гусінь», «Осіння фантазія». Приємною несподіванкою для журі стала презентація салату «Вітамінне сонечко», яка супроводжувалась співами дівчат – близнючок Останевич Мар’я та Віка.

Подивитися на YouTube

У військовій частині