Досягнення

Фото 1 Фото 2

Херсонський ясла-садок №37 компенсуючого типу
Херсонської міської ради

"РОЗУМНИЙ ГНОМ"

Вітаємо!

Ви на офіційному сайті Херсонського ясел-садка №37 компенсуючого типу Херсонської міської ради. Цей сайт був створений для того, щоб батьки завжди були в курсі повсякденного життя нашого дитячого садка та знали про нього більше. У будь-якому куточку світу ви можете зайти до інтернету і дізнатися остінні новини з нашого дошкільного навчального закладу. Бажаємо, щоб наш сайт став для вихователів помічником, для батьків - порадником у вихованні, а для дітей - надійним всезнаючим другом.

З повагою, адміністрація

Контакти
м. Херсон,
вул. Лавреньова 6,
e-mail: det.sad37@ukr.net, (0552)29-09-38
(096)532-67-07
(050)554-55-19

Угода з НВК № 51

Фото 14 Фото 13

Взіємодія зі шкільним парламентом

Фото 12 Фото 11 Фото 10

«Екологічне життя планети. Калейдоскоп екологічних справ» ⇓

15 березня 2017 року в Херсонському ясла-садку № 37 компенсуючого типу міським учнівським парламентом, а саме комісією з питань екології було проведено цікаву навчально-пізнавальну програму з елементами гри «Екологічне життя планети. Калейдоскоп екологічних справ» для дітей середнього дошкільного віку.

Акцент програми був зроблений на людині – як частині природи, потяг до всього живого закладений у ній від самого народження, а дошкільний вік - самий відповідний час для формування у дитини основ сприйняття світу. Тому мета цього заходу спрямована на формування позитивного ставлення дитини до навколишнього середовища - землі, води, флори, фауни. Дошкільнята із зацікавленням пізнавали нове та навчалися любити і берегти природу, дбайливо використовувати природні багатства.

37 дошкільнят дуже емоційно та активно сприймали поданий матеріал, який підготували учні старших класів різних шкіл міста. Вихованці ясла-садка були в захваті від представленої мультимедійної презентації, рухливих та творчих ігор. Велику подяку учням висловили батьки, які завітали на цей екологічний захід.

Єкскурсія до НВК № 51

Фото 9 Фото 8 Фото 7 Фото 6 Фото 5 Фото 4