Угода з НВК № 51

Взіємодія зі шкільним парламентом

Фото 12 Фото 11 Фото 10

«Екологічне життя планети. Калейдоскоп екологічних справ» ⇓

15 березня 2017 року в Херсонському ясла-садку № 37 компенсуючого типу міським учнівським парламентом, а саме комісією з питань екології було проведено цікаву навчально-пізнавальну програму з елементами гри «Екологічне життя планети. Калейдоскоп екологічних справ» для дітей середнього дошкільного віку.

Акцент програми був зроблений на людині – як частині природи, потяг до всього живого закладений у ній від самого народження, а дошкільний вік - самий відповідний час для формування у дитини основ сприйняття світу. Тому мета цього заходу спрямована на формування позитивного ставлення дитини до навколишнього середовища - землі, води, флори, фауни. Дошкільнята із зацікавленням пізнавали нове та навчалися любити і берегти природу, дбайливо використовувати природні багатства.

37 дошкільнят дуже емоційно та активно сприймали поданий матеріал, який підготували учні старших класів різних шкіл міста. Вихованці ясла-садка були в захваті від представленої мультимедійної презентації, рухливих та творчих ігор. Велику подяку учням висловили батьки, які завітали на цей екологічний захід.

Єкскурсія до НВК № 51

Фото 9 Фото 8 Фото 7 Фото 6 Фото 5 Фото 4