Аббасова Тетяна Олександрівна

Дата народження: 21 серпня 1981

Місце народження: м. Херсон

Освіта: Вища, Херсонський державний університет (2003 р.).

Трудова діяльність: Вчитель початкових класів. Логопед. Дефектолог.
2003 р. - 2012 р. Вчитель - логопед (Антонівський ясла-садок №26)
2012-2015 р. Вихователь - методист (Херсонський ясла-садок №24 санаторного типу для дітей з туберкульозною інфекцією Херсонської міської ради).
з 21.01.2015 р. по теперішній час завідувач (Херсонський ясла-садок №37 компенсуючого типу Херсонської міської ради).

Стаж роботи педагогічний:13 років

Завідувач ДНЗ дуже складна та кропітка професія. Від кого залежить грамотна робота дошкільного навчального закладу? Звісно, насамперед, від керівника.

У тому, що завідувач має бути хорошим керівником, організатором, ніхто не сумнівається. Керувати професійно – справа складна. Справжній професіоналізм керівника- це уміння створити грамотний колектив. Дитячий садок не може бути схожим на школу чи інші навчальні заклади. Він – дитячий садок, він – для дітей. І той, хто там працює, має насамперед розуміти перспективу розвитку поки що маленької людини і нести за неї відповідальність.

Завідувач ДНЗ повинен не тільки сам розуміти дітей, йому слід навчити цього вихователів і пильно стежити за їх педагогічною культурою. Він має бути на дві голови вищим у своїх знаннях , адже, якщо немає педагогічної грамотності, культури у завідувача, годі цього вимагати від колективу.

Основа роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу. Роки, проведені поряд з дітьми…Бачити, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості. Чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо держати в своїх руках тендітну дитячу долоньку?

Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей – це є сенсом мого життя і моєю роботою. Один із основних принципів нашої роботи – це відкритість. Ми завжди готові поділитись досвідом своєї роботи з колегами, з батьками. Запрошуємо всіх людей, небайдужих до проблем дошкільного дитинства, відвідати наш сайт. Сподіваємось, що кожен знайде там корисну та цікаву інформацію.

Завідуюча здійснює:
  • Організацію освітньо – виховного процесу ДНЗ;
  • Забезпечення адміністративно – господарської роботи в ДНЗ;
  • Дотримання норм і правил охорони праці, протипожежної безпеки, санітарно – гігієнічних норм;
  • Організацію харчування дітей;
  • Забезпечення працівників методичними посібниками для роботи та систематичного підвищення кваліфікації працівників;
  • Забезпечення санітарного утримання приміщень і ділянки ДНЗ повітряного режиму;
  • Реалізацію державної політики в галузі освіти;
  • Загальне керівництво всіма напрямками діяльності ДНЗ у відповідності з його статутом і законодавства України;
  • Розробку і впровадження програм розвитку ДНЗ, навчальних планів, курсів, дисциплін, а також Статуту, Колективного договору, правил внутрішнього трудового розпорядку і інших навчально-методичних документів;
  • Визначення структури управління ДНЗ і штатний розпис в межах своєї компетенції;
  • Вирішує навчально-виховні, методичні, адміністративні, фінансові, господарські та інші питання, що виникають в процесі діяльності ДНЗ;

ЗВІТ ДИРЕКТОРА 2019/20 р